Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Na co zwracać uwagę przy doborze bielizny?

Moja bielizna

mojabielizna

Strona Główna Dodaj do Ulubionych księga: 0 Księga Gości Dodaj do Księgi licznik: 978

Mój profil

Opis bloga

mój avatar

archiwum

    2015
    Sierpień
    Czerwiec

linki

ulubieni


Na co zwracać uwagę przy doborze bielizny?

Bielizna erotycznaTo właśnie od wyboru odpowiedniej bielizny zależy Twój codzienny komfort, dlatego warto podejść do zakupu z jak największą rozwagą. Przede wszystkim musisz pamiętać o tym, że materiał z jakiego powstała bielizna powinien w najwyższym stopniu przepuszczać powietrze. Nie może on ponadto powodować jakichkolwiek nieprzyjemnych ucisków, a także przyczyniać się do powstawania otarć naskórka. Nie mniej istotne są oprócz tego właściwości antybakteryjne bielizny. Świetnie sprawdza się pod tym kątem zwłaszcza bielizna wykonana z materiału bambusowego. Zwróć przy zakupie ponadto koniecznie na trwałość oraz elastyczność materiału, gdyż od tych parametrów będzie następnie zależeć to, przez jak długi czas będziesz mógł nosić wybrane slipki czy bokserki.

Często zapominamy przy tym o tym, że bardzo ważny jest również wygląd bielizny. Mogłoby się wydawać, że jest to kwestia mało istotna, bo przecież znajduje się ona pod ubraniem. Jednak nie ma przecież nic przyjemniejszego, aniżeli zobaczenie ukochanej kobiety w pięknej bieliźnie z koronkami, czy też mężczyzny w optymalnie dopasowanych slipkach. Stylowa bielizna erotyczna to zaś najlepsze rozwiązania na skuteczne pobudzenie partnera. Nie chodzi więc wyłącznie o to, aby w bieliźnie czuć się dobrze, choć jest to niewątpliwie najważniejsza kwestia. Nie można jednak bynajmniej zapominać o tym, że dobór bielizny, jak i każdego innego elementu odzieży powinien uwzględniać w równym stopniu efektowny stylistycznie design.


Głosuj (0)
misterna 13:21:23 17/06/2015 [Powrót] Komentuj